KOMUNIKAT PSSE w NOWYM TARGU DLA STRON

Szanowni Państwo,

W celu ograniczenia wystąpienia ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wywołującego chorobę koronawirus COVID-19, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu prosi o stosowanie się do poniżej wyszczególnionych zasad obsługi stron, które będą obowiązywać od dnia 16.03.2020 r. do odwołania w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu ul. Jana Kazimierza 6.

  1. W trosce o bezpieczeństwo Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu prosi, aby w miarę możliwości ograniczyć osobiste wizyty w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu.
  2. Wnioski i podania należy składać drogą elektroniczną: poprzez platformę usług publicznych ePUAP (adres skrytki: /PSSE_Nowy_Targ/Sekretariat) lub pod wskazany adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Osobiste wizyty w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu proszę poprzedzić wcześniejszym umówieniem terminu drogą elektroniczną lub telefonicznie pod wskazanymi numerami telefonu: (+48) 18 266 31 65 lub 18 266 29 14.
  4. Proszę, aby na wizyty w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu przychodzić bez osób towarzyszących, zwłaszcza dzieci. W trakcie wizyty proszę o zachowanie odstępu co najmniej 1 metra od pracowników obsługujących i innych klientów. Proszę o przychodzenie do Stacji dokładnie na umówioną godzinę, aby zminimalizować czas oczekiwania.
  5. Na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu pod adresem www.pssenowytarg.wsse.krakow.pl – w zakładce „Druki” zamieszczone są wzory druków i wniosków.
  6. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu przypomina o konieczności przestrzegania podstawowych zasad zapobiegawczych, które mogą istotnie wpłynąć na ograniczenie ryzyka zakażenia koronawirusem. Zalecenia i komunikaty dostępne są na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Targu pod adresem www.pssenowytarg.wsse.krakow.pl  oraz na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego pod adresem www.gis.gov.pl

 

APELUJEMY O ROZWAGĘ I STOSOWANIE SIĘ DO KOMUNIKATÓW GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO I MINISTRA ZDROWIA.

 

JEŻELI MASZ OBJAWY CHOROBY, BĄDŹ OBNIŻONĄ ODPORNOŚĆ, PROSIMY ABYŚ POZOSTAŁ W DOMU A WSZELKIE SPRAWY URZĘDOWE REALIZOWAŁ DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ LUB ELEKTRONICZNĄ.

 

POWYŻSZE ZASADY SŁUŻĄ BEZPIECZEŃSTWU WSZYSTKICH OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W POWIATOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ 
W NOWYM TARGU

 

 

Witryna

Odsłon artykułów:
865952

Media społecznościowe

Kontakt

tel.: (+48) 222 500 115

fax: 18 266-97-77

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2024  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu